این شرکت که از پیشگامان صنعت پلاستیک و علی الخصوص پلی اتیلن در ایران میباشد با کمک مهندسان خلاق و مبتکر خود توانسته است از اولین شرکتهائی در ایران باشدکه در زمینه تولید پلیمر ها و به ویژه پیش ساخته و نمیه ساخته های پلی اتیلن شامل ورق پلی اتیلن ، میلگرد پلی اتیلن ، بوشن پلی اتیلن و در کنار آن میلگرد ABS  بسیار موفق عمل کند. 

شروع فعالیت شرکت  در ابتدا با تولید ورق های پلی اتیلن آغاز شده است. در ادامه  با گسترش فعالیت های خود موفق به تولید سایر انواع اقلام پلی اتیلن و پلیمر شده است به صورتی که در حال حاضر مفتخریم که انواع ورق و میلگرد پلی اتیلن را در سایز ها و رنگ ها و سطوح کیفیت مختلف به مشتریان عزیز عرضه کنیم.

از دیگر اقلام پلی اتیلنی بوشن ( لوله صنعتی ) میباشد که شرکت قادر به تولید آن در سایز های گوناگون و با کیفیتی مثال زدنی میباشد.

درکنار موارد ذکر شده میلگرد ABS نیز با کیفیت بسیار بالا و قابل رقابت با بازارهای جهانی تولید میشود که در ساخت آن از بهترین مواد موجود در بازار استفاده شده که استفاده زیادی در صنایع خوردو سازی نیز دارد.

علاوه بر موارد ذکر شده در نتیجه همکاری طولانی مدت با شرکت های تولید کننده  خوشنام قاره اروپا نظیر  Quadrant Engineering Plastic ، Zell-Metall Engineering Plastics اقدام به عرضه انواع پلیمر های وارداتی نموده ایم که از جمله آنها میتوان به پلی آمید ، پلی اورتان ، زلامید ، پی تی اف ای ، پی وی سی و .... اشاره نمود